Jak pokonać samca alfa w grupie?

Aby pokonać samca alfa w grupie, należy bacznie obserwować jego zachowania, a następnie obrać strategię umożliwiającą ograniczenia go w sferze seksualnej.

Kiedy w pobliżu pojawia się samiec alfa, mężczyźni mniej dominujący tacy jak samcy beta mogą poczuć ogromne zagrożenie. Powodem tego jest mniejsza atrakcyjność u kobiet. Zazwyczaj samcy alfa kojarzą się instynktownie z większą szansą na przetrwanie, a także lepszą jakością życia. Głównym zadaniem, jakie mają do wykonania jest przede wszystkim kontynuacja rodu. Warto zwrócić uwagę na to, że samcy alfa stosują różne strategie, aby pokonać samca alfa, należy się z nim zapoznać.

Wolny strzelec

Zazwyczaj samiec alfa jest mężczyzną, który uważa za podstawową potrzebę zaspokojenie swojego popędu seksualnego. W jego życiu nigdy nie może zabraknąć nowych kobiet. Warto zwrócić uwagę na to, że jego strategia w szczególności opiera się na braniu, a nie dawaniu. Taki mężczyzna nie obawia się tego, że kobiety uznają go za mniej atrakcyjnego, czy też inteligentnego. Jego atrybutem jest przede wszystkim pewność siebie. Kobiety przestają być dla niego interesujące w momencie, kiedy odbędzie z nimi stosunek płciowy. Należy pamiętać o tym, że pokonać samca alfa wcale nie jest łatwo jednakże jest to możliwe poprzez zastosowanie jego strategii przeciwko niemu. W przypadku kobiet powinno to się odbyć poprzez zmniejszenie zainteresowania jego osobą przez dłuższy czas, natomiast mężczyźni powinni udowodnić mu, że wcale nie jest tak atrakcyjny, jakby mogło mu się wydawać.

Zajęty mężczyzna - żonaty

Znacznie bardziej efektowna wydaje się być strategia długoterminowa, a więc na męża. Samcom alfa nie zależy, na stosunku seksualnym z kobietą w ciągu jednej nocy, ale na zdobyciu jej. W sytuacji, kiedy wybiorą sobie odpowiedni obiekt zainteresowania, głównym ich celem wydaje się być w szczególności zdobycie kobiety. Rozpoczynają wtedy randkowanie, a także okazują swoje uczucia poprzez spełnianie życzeń ich wybranki. Kupowanie wszelkiego rodzaju prezentów oraz wyjścia do restauracji, czy kina są na porządku dziennym. Mężczyźni są w stanie zrobić wszystko to, czego pragną kobiety. Aby pokonać samca alfa, trzeba udowodnić jego wybrance, że nie jest on dla niej najlepszym partnerem, posiada mnóstwo wad. W szczególności, należy się wykazać znajomością technik uwodzenia, a przy tym wytrwałością.

Cechy mężczyzny społecznego

Jednym z najtrudniejszych zadań, jakie mają do wykonania mężczyźni jest pokonać samca alfa, są oni tak zaprogramowani genetycznie, że jest to dla nich na porządku dziennym. Oczywiście ceną za stoczoną walkę jest zdobyta kobieta, a tym samym zaspokojenie własnych potrzeb seksualnych. Cechą, jaką powinni się oni w szczególności wykazywać jest pewność siebie. Dodatkowymi atutami są przede wszystkim estetyczny wygląd oraz przyjemny zapach, dzięki któremu zaczynają oddziaływać na zmysły kobiet oraz ich wyobraźnię w sferze seksualności męskiej.