Jak przygotować udany wieczór kawalerski

By przygotować udany wieczór kawalerski należy przede wszystkim uwzględnić potrzeby i preferencje pana młodego, który musi zapamiętać ten jeden wieczór na całe życie.

Wieczór kawalerski jest dla pana młodego ostatnią okazją do zaznania wszelkich swobód i swawoli, dlatego tak ważne jest aby był on wyjątkowy i na długo zagościł w pamięci. By przygotować udany wieczór kawalerski wystarcza zgrana i sprawdzona grupa przyjaciół oraz odrobina inwencji twórczej.

Organizacja, koszt i termin wieczoru kawalerskiego
Organizację tej wyjątkowej okazji warto zacząć jak najwcześniej tak, aby można było zrealizować wszystkie zamiary i plany. Przygotowaniami powinien zająć się drużba pana młodego. Ostatecznie może go zastąpić ojciec lub brat bohatera wieczoru. Zabawa kawalerska odbywa się zwykle kilkanaście dni przed ślubem, ale może to być także weekend poprzedzający zaślubiny. Najważniejsze by ustalony termin pasował wszystkim zaproszonym gościom.

Miejsce i forma wieczoru kawalerskiego
Jeśli chodzi o miejsce i rodzaj oferowanych rozrywek nie ma tutaj sztywno określonych reguł. By przygotować udany wieczór kawalerski trzeba pamiętać, że jest to zabawa organizowana tylko i wyłącznie dla pana młodego. Należy zatem skupić się na jego upodobaniach, zainteresowaniach i preferencjach. Ten rodzaj rozrywki wbrew stereotypom nie musi stanowić suto zakrapianej imprezy w otoczeniu striptizerek czy ograniczać się do jednego tylko wieczoru. Party można rozpocząć już w ciągu dnia miłym obiadem połączonym z grą w pokera, który następnie przeobrazi się w nocne szaleństwo w klubie. Na taką okazję warto zarezerwować vip room, dzięki temu wśród biesiadników nie pojawią się nieproszeni goście , a zabawa zachowa prywatny charakter. Innym pomysłem może być wycieczka w góry i wspólne zdobywanie górskich szlaków zakończone męskimi rozmowami przy ognisku z piwem. Niebywałą atrakcją, która wyzwoli pokłady adrenaliny będzie skok na bungee, wyścigi gokartów czy drogowe szaleństwo na quadach. Pana młodego można także zabrać na pinball lub zorganizować mu lekcje golfa. Męskie ego podbuduje obóz survivalowy dla prawdziwych twardzieli.Niezłym pomysłem może okazać się wyprawa na ryby, dzięki której pan młody będzie mógł się pochwalić samodzielnie złowioną zdobyczą. Z równym powodzeniem wieczór kawalerski może się odbyć w warunkach domowych przy dobrym jedzeniu i wybornych trunkach. Doskonałym sposobem jest także wybranie się na mecz ulubionej drużyny czy zabawa na koncercie umiłowanego zespołu.

Prezent na wieczór kawalerski
By przygotować udany wieczór kawalerski nie można zapomnieć o prezencie dla pana młodego. Warto by był on oryginalny i stanowił przypomnienie kawalerskich uciech. Na pewno miłym upominkiem byłoby wspólne zdjęcie z imprezy w gustownej ramce lub krótki filmik dokumentujący ostatnią męską wyprawę. Unikatowy prezent stanowiłby także plakat przedstawiający pana młodego, utrzymany w konwencji plakatów koncertowych, na którym podpisaliby się wszyscy uczestnicy wieczoru. Zawsze można też postawić na coś zabawnego czy frywolnego jak imprezowa ruletka czy zestaw do toaletowego wędkowania.