Jak radzić sobie z dużymi piersiami

Odpowiednio dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda, dzięki niej nie będziesz musiała się już przejmować dużymi piersiami i łatwiej zaakceptujesz własne ciało.

Duże piersi od najdawniejszych czasów były uważane za jeden z największych atutów kobiety. Choć większość z przedstawicielek płci pięknej marzy o obfitym biuście, nie oznacza to, że jego posiadaczki są najszczęśliwszymi osobami na świecie. Niestety każda kobieta, mająca duże piersi, przyzna, że jest to dodatkowy ciężar, który muszą dźwigać każdego dnia. Nie tylko powodują one bóle kręgosłupa, ale także wpływają na rozwój wad postawy (kobiety obdarzone obfitym biustem bardzo często po prostu się garbią). Nie oznacza to jednak że duże piersi to przekleństwo, nic bardziej mylnego – wystarczy je tylko w odpowiedni sposób poskromić. Jeżeli jesteś posiadaczką obfitego biustu, możesz być dumna, prawdopodobnie większość kobiet zazdrości Ci Twoich walorów.

Odpowiednia bielizna wyeksponuje duży biust

Niestety w dzisiejszych czasach kobiety przywiązują niewielką wagę do tego, jaki noszą biustonosz, a przecież jest to jedna z najważniejszych części naszej garderoby. Źle dobrana bielizna nie tylko wyrządza naszemu ciału szkody na tle estetycznym (najzwyczajniej je deformując), ale także może prowadzić do powstawania odgnieceń na naszej skórze (wrzynające się fiszbiny). Mając duży biust należy szczególnie dbać o to, aby był on odpowiednio utrzymywany. Jeżeli nie wiemy, jak radzić sobie z dużymi piersiami i jak dobrać idealny dla nich biustonosz, zawsze możemy poprosić o radę osobę kompetentną – najlepiej pracującą w sklepie z bielizną; na pewno udzieli nam ona cennych rad, dokładnie zmierzy rozmiar naszego biustu i dobierze odpowiednia bieliznę. Duże piersi wcale nie muszą przeszkadzać Ci w codziennych czynnościach, a nawet w uprawianiu sportu; pamiętaj, wszystko zależy od bielizny – odpowiednio dobrana potrafi działać cuda, a ta przeznaczona dla aktywnych pań z nieco większym biustem, pozwoli Ci uprawiać każdy rodzaj sportu, bez względu na to, jaki rozmiar stanika nosisz.

Samoakceptacja to podstawa - doceń większy biust

Najważniejsza dla każdej kobiety jest to, aby zaakceptować swoje ciało, nie ma sensu ciągle dręczyć się pytaniami – co jeszcze muszę w sobie zmienić; jeżeli zaakceptujemy nasze ciało takie, jakie jest same przekonamy się o tym, jakie jesteśmy silne i jak wielki drzemie w nas potencjał. Osoby posiadające duże piersi powinny pamiętać o tym, że większość z pań dałaby się przysłowiowo „pokroić”, aby ich wdzięki były o rozmiar, albo dwa większe. Zaakceptujmy to, jakie jesteśmy i czym obdarzyła nas natura, a na pewno poczujemy się o wiele pewniej. Często słyszymy o tym, że kobiety mają kompleksy na punkcie zbyt małych piersi, kiedy są one jednak zbyt duże pojawia się ten sam problem – brak akceptacji własnego ciała. Nie potrzebujesz operacji zmniejszenia biustu, ona nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, a już na pewno nie pomoże pozbyć Ci się Twoich zmartwień i kompleksów. Pamiętaj o tym, że duży biust to atut, a Ty jesteś prawdziwą szczęściarą i masz się czym chwalić – dobierz odpowiednią bieliznę i ubrania, dzięki czemu pięknie wyeksponujesz swoje piersi i łatwiej będzie Ci pokochać własne ciało.