Jak zmienić wygląd zewnętrzny komórki

Aby zmienić wygląd zewnętrzny komórki, wystarczy wymienić obudowę lub zainwestować w kolorowe naklejki lub pokrowiec.

Zmiana wyglądu zewnętrznego komórki pozwoli na skuteczne wyróżnienie się z tłumu. Na rynku znajdziemy wiele róznokolorowych naklejek, obudów i pokrowców na telefon z różnymi wzorami i fakturami, dzięki którym zmienimy zwykły telefon w spersonalizowany gadżet.

Kolorowe obudowy, naklejki

Telefony można dowolnie ozdabiać, zgodnie z naszymi upodobaniami czy nawet zainteresowaniami. Aby zmienić wygląd zewnętrzny komórki, wystarczy wymienić obudowę - to jeden z najszybszych sposobów. W sklepach znajdziemy różnokolorowe osłony, dostępne dla wielu modeli telefonów. Ich wymiana nie jest skomplikowana, więc każdy z nas z pewnością sobie z tym poradzi. Jeśli jednak nie znajdziemy obudowy dla naszego modelu komórki, możemy zamówić naklejkę, która pokryje cały telefon. Innym rozwiązaniem są niewielkie, pojedyncze naklejki, na przykład ozdoby w kształcie kwiatka, bohater ulubionej kreskówki czy logo drużyny sportowej. Popularne są też małe cyrkonie, z których sami możemy stworzyć oryginalny wzór. Obecnie wielu producentów oferuje naklejki świecące w ciemnościach, więc jeśli mamy problem z odnalezieniem telefonu w torebce lub często piszemy sms-y w nocy, to rozwiązanie jest dla nas idealne. Jeżeli jednak nie chcemy obklejać całego telefonu, ponieważ obawiamy się, że z czasem będzie wyglądał nieestetycznie, możemy po prostu kupić futerał na komórkę. Znajdziemy całe mnóstwo pokrowców różnej wielkości, w niemal każdym kolorze, z rozmaitymi wzorami i fakturami. Dodatkowym plusem pokrowców jest ochrona przed niechcianymi rysami i obtarciami. Do wyglądu zewnętrznego komórki możemy też dopasować tapetę w naszym telefonie. Dodatkowym rozwiązaniem jest skomponowanie niepowtarzalnego dzwonka, na który tylko my zareagujemy.

Folie ochronne i biżuteria dla komórek

Innym sposobem na spersonalizowanie telefonu komórkowego są folie ochronne z wybraną przez nas grafiką. Formuła samoprzylepnej folii pozwala na łatwe dopasowanie jej do komórki oraz na bezproblemowe odklejenie bez pozostawiania nieestetycznych śladów. Dodatkowo taka folia chroni telefon przed zadrapaniami, więc nie musimy chować naszej kolorowej obudowy w pokrowcu. Zmiana wyglądu zewnętrznego komórki to nie tylko naklejki i wielobarwne futerały. Niezwykle popularne są też przywieszki oraz smycze. Młodsi użytkownicy komórek zadowolą się na pewno gadżetami z postaciami z kreskówek. Dla kobiet przewidziano zawieszki z niewielkim błyszczykiem lub próbkami perfum, więc panie zawsze mogą mieć przy sobie ulubiony kosmetyk. Wśród przywieszek znajdziemy również akcesoria biżuteryjne, chromowane lub szklane, z koralikami, kryształkami lub kolorowymi piórkami, stanowiące elegancki dodatek do telefonu. Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, od miniaturki swojego zwierzaka, imienia ukochanej osoby po logo klubu sportowego czy naszego samochodu. Dzięki takim ozdobom nie tylko wyróżnimy się z tłumu, ale też możemy je swobodnie dobierać do naszego stroju lub innych gadżetów. Najczęściej na zakup takich ozdób nie musimy przeznaczać wielkich sum, więc niemal każdy może sobie na nie pozwolić. Wystarczy dobrze poszukać, nie tylko w sklepach z telefonami komórkowymi, ale też na przykład na aukcjach internetowych.