MULTILAC

Firma Genexo powiększyła gamę swoich produktów o kolejny nowoczesny preparat.

Na rynku pojawiła się innowacyjna formuła synbiotyku MULTILAC, zawierającego składnik probiotyczny oraz prebiotyczny.

MULTILAC zawiera aż 9 żywych szczepów bakterii probiotycznych, które przywracają i utrzymują prawidłową mikroflorę przewodu pokarmowego. Oligofruktoza - składnik prebiotyczny synbiotyku, stanowi cenne źródło energii potrzebne do rozwoju bakterii probiotycznych, zapewniając ich dłuższą aktywność w przewodzie pokarmowym.

MULTILAC wyróżnia się spośród innych preparatów probiotycznych dostępnych na rynku innowacyjną technologią enkapsulacji. Zapewnia ona większą trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych. Dzięki enkapsulacji bakterie probiotyczne, zawarte w MULTILAC, są odporne na wilgoć i temperaturę, dlatego nie wymaga on przechowywania w lodówce. W jednej kapsułce MULTILAC zawarte jest aż 4,5 mld bakterii probiotycznych, co pozwala na stosowanie synbiotyku tylko raz dziennie.

MULTILAC, ze względu na swoje właściwości, zaleca się stosować wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii. Ponadto ten innowacyjny synbiotyk firmy Genexo pomocny jest    w zaburzeniach czynnościowych jelit (np. zaparciach i biegunkach różnego pochodzenia) oraz w okresie zwiększonej skłonności do infekcji.

MULTILAC nie zawiera mleka, kazeiny ani konserwantów, dzięki czemu może być przyjmowany przez osoby z alergią na ww. produkty.

Producent: Genexo Sp. z o.o.
Cena, 10 kapsułek w opakowaniu:

około 15 zł