Niedrogi płaszcz – jak go wyczarować?

Modne ubrania możemy znaleźć wszędzie, wizyta w sklepie z używaną odzieżą, czy w szafie naszej babci są świetnym sposobem, aby znaleźć niedrogi płaszcz.

Kupienie modnego płaszcza, a w dodatku za niewielkie pieniądze, wydawać się może z pozoru niemożliwe. Nic bardziej mylnego. Nawet jeśli nie jesteś milionerką, możesz pozwolić sobie na świetny ciuch. Wystarczy troszkę pomyśleć. Oryginalności nie da się kupić, a modne ubrania wcale nie muszą kosztować Cię setki złotych. Jest wiele sposobów, aby zaopatrzyć się w ciekawe ubrania, nie wydając przy tym fortuny. Zakupy w sklepie z odzieżą używaną, przerobienie starego płaszcza babci - to tylko niektóre ze sposobów, jak znaleźć niedrogi płaszcz. Udowodnij sobie i innym, że bycie trendy nie musi byś bardzo kosztowne i postaw na pomysłowość.

 

Polowanie w ciucholandzie
W sklepach z używaną odzieżą można znaleźć prawdziwe "modowe perełki" za niewielkie pieniądze. Second handy oferują bogaty asortyment odzieżowy. Coraz częściej możemy tam znaleźć ubrania znanych firm, bardzo dobre gatunkowo za stosunkowo niewielkie pieniądze; dlatego nie czekaj – wyrusz na polowanie. Przeglądając wieszaki z ubraniami, na pewno uda Ci się znaleźć niedrogi płaszcz, który nie tylko urzeknie Cię swoją ceną, ale także będzie niezwykle oryginalny – istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że spotkasz na ulicy osobę ubraną tak samo, jak Ty. Pamiętaj o tym, że ubrania w stylu vintage są trendy, a ubrania retro są niezwykle kobiece. W sklepach z używaną odzieżą możesz znaleźć wiele rzeczy, które staną się dla Ciebie inspiracją do dalszych poszukiwań.

 

Zabieg odmładzający
Zajrzyj do szafy swojej babci, albo mamy. Na pewno znajdziesz tam jakiś dawno nieużywany płaszcz, który za małe pieniądze możesz troszkę przerobić i odświeżyć. Zastąp stare guzki nowymi. Jeżeli jest on za długi, możesz go skrócić o kilka centymetrów. Dodaj kilka naszywek, lub przypnij broszkę - efekt będzie zaskakujący, a Ty uzyskasz niepowtarzalny, oryginalny płaszcz i w dodatku za niewielkie pieniądze. Tradycyjny pasek w talii zastąp na przykład kolorową apaszką, Pamiętaj, że pojęcie mody nie jest równoznaczne z firmową metką czy niebotyczną ceną. Moda to kreatywność, szukanie własnego stylu i indywidualność.

 

Wymień się
W ciągu ostatnich kilku lat powstało wiele portali internetowych, gdzie masz możliwość wymieniać się ubraniami, których już nie używasz z innymi użytkowniczkami. Nie tylko możesz pozbyć się ciuchów, które już dawno Ci się znudziły, i które bezużytecznie leżą w szafie, ale także masz okazję nabyć nowe rzeczy, których aktualnie poszukujesz. Często kobiety sprzedają za pośrednictwem takich portali ubrania po bardzo niskiej cenie. Na pewno wśród ofert znajdziesz niedrogi płaszcz. Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy dla koleżanek, na którą każda z Was przyniesie ubrania na wymianę, może wśród nich znajdzie się coś dla Ciebie.