Pierwszy pocałunek – porady

Chwile przed pierwszym pocałunkiem mogą okazać się bardzo stresujące. Jednak nie taki diabeł straszny, trzeba tylko wiedzieć jak radzić sobie ze stresem , czego unikać i jak skutecznie działać.

Pierwszy pocałunek, to jeden z ważniejszych momentów w naszym życiu, który na bardzo długo zapada w naszej pamięci. Każda dziewczyna i każdy chłopak marzą o tym, by ta chwila była pełna uniesienia. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza mężczyznom, bardzo trudno przyznać się do romantycznych pragnień. Wielu młodych ludzi wyobraża sobie swój pierwszy pocałunek, zadając sobie pytanie - "jak to będzie, jakie to uczucie". Pierwsze pocałunki są zazwyczaj bardzo niewinne i delikatne. Powinniśmy jednak poczekać na odpowiedni moment, by okazać drugiej osobie czułość.

 

  • Tajemnica pierwszego pocałunku
    Telewizja i internet codziennie karmią nas romantycznymi scenami, rodem z brazylijskiej telenoweli, tak naprawdę mają one bardzo mało wspólnego z rzeczywistością i bardzo wypaczają pojęcie romantyzmu. Romantyzm to przede wszystkim chęć dzielenia się bliskością z drugą osobą i obdarowanie radością, a nie obsypywanie jej płatkami róż. Pocałunek ten wcale nie musi być spektakularny i przesycony namiętnością. Najważniejsze jest to, aby był szczery, czuły i wyrażał nasze uczucia. Ważne, aby pocałunek odzwierciedlał nasze emocje względem drugiej osoby.
  • Przepis na sukces
    Jeżeli znalazłeś swoją drugą połówkę, czas działać. Zastanów się, jakie oczekiwania ma druga osoba. Najważniejsze jest to, by się nie narzucać - na pewne rzeczy naprawdę warto zaczekać. Pozwólcie się ponieść chwili, najgorsze w tej sytuacji jest planowanie czegokolwiek. Pierwszy pocałunek powinien być spontaniczny. Każdy z nas wie o tym, że kobiety marzą o rycerzu na białym koniu... Nawet jeśli w dzisiejszych czasach nie ma już rycerzy w złotej zbroi, nie oznacza to, że nie ma prawdziwych mężczyzn, więc jeżeli jesteś mężczyzną i widzisz, że kobieta nie wyraża sprzeciwu, możesz przejąć inicjatywę. Pamiętaj o tym, że kobiety kochają być adorowane, ważne jest to, by być szczerym w swoich zamiarach.
  • Okoliczności
    Pomyśl o miejscu, w którym miałby się odbyć Twój pierwszy pocałunek, ponieważ może to być dla Ciebie chwila troszkę stresująca, wybierz miejsce, gdzie poczujesz się swobodnie. Pamiętaj o tym, że pocałunek to nie test sprawnościowy i nie musisz wykazywać się swoimi zdolnościami. Powinien być on naturalny i niewymuszony, co zagwarantuje obustronny sukces. Nie zapominaj o tym, że nie jesteś jeszcze mistrzem w tej dziedzinie i zawsze może przydarzyć Ci się wpadka. Najlepiej wówczas obrócić sytuację w żart, co rozładuje tą trochę stresującą sytuację.