Porady seksualne umacniające Twój związek

Seks jest jednym z podstaw związków – by był udany należy najpierw dowiedzieć się czego pragnie partner i zrozumieć, iż seks to więcej niż tylko aktywność fizyczna.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą chcieć tego samego, ale ich drogi do osiągnięcia celu wyznaczają różne potrzeby. Seks w związku nie stanowi odrębnej dziedziny, ale jest katalizatorem wszelkich relacji. Ważne jest by znać oczekiwania drugiej strony i dobrze je rozumieć. Niekoniecznie to, co dla mężczyzny jest oczywiste jest równie oczywiste dla kobiety i na odwrót. Niestety na co dzień tempo życia jest takie, że nie pozwala skupić się na żadnych innych oczekiwaniach, jak tylko na własnych. Stąd wciąż wiele jest zawiedzionych nadziei i niespełnionych pragnień, prowadzących do poczucia niespełnienia. Rozmawiać jest czasem ciężko, co zatem można zrobić?

Poznać siebie i swoje pragnienia
Przedstawione poniżej porady seksualne sprawią, że łatwiej będzie określić własne oczekiwania względem tej drugiej osoby. Uwzględniając fakt, iż druga strona podobnie jak pierwsza również czegoś pragnie i czegoś od nas oczekuje należy przyjąć pozytywne nastawienie. Kobiety z reguły pragną romantyzmu, jeśli mężczyzna nie ma natury romantyka, kobieta sama powinna zatroszczyć się o odpowiedni nastrój, któremu nie oprze się jej wybranek. Dobra kolacja przy nastrojowej muzyce i seksownie odziana, zalotnie uśmiechnięta kobieta z pewnością oczaruje i zachęci swego partnera do miłosnych igraszek. Mężczyźni zaś, drogie Panie oczekują od swych partnerek dokładnie tego samego, czego wy od nich. Każdy mężczyzna, nawet ten na pozór zamknięty w sobie i ten, który nigdy nie narzeka, chce być adorowany. Panowie potrzebują wiedzieć, że są podziwiani i to na każdym polu. Kiedy mężczyzna wie, że jego kobieta go ceni i jest nim absolutnie zachwycona czuje, że się spełnia i pragnie uszczęśliwiać panią swego serca.

Wyraź poprzez seks swoje uczucia
Seks to nie tylko sam stosunek. Porady seksualne mają za zadanie ukierunkować myśli na to wszystko, co lubisz w zbliżeniu ze swoją drugą połową. To magia spojrzeń dotyku i wzajemnych pieszczot. Niech więc dotyk wyrazi podziw i uwielbienie dla ciała. Jeśli oczekujesz od partnera / partnerki by dotyk następował w określony sposób prowadź jej / jego dłoń by poznał Twoje pragnienia. Nie przyjmuj biernej postawy. Odpowiedz podobnymi pieszczotami. Wsłuchaj się w lube dźwięki jakie on / ona wydaje, obserwuj mimikę twarzy, a nie tylko dowiesz się co sprawia partnerowi / partnerce przyjemność, ale też doznasz własnej, gdyż przyjemnie jest dawać. Każde zbliżenie, w którym wyrażane są wzajemne uczucia i pasje scala dwoje ludzi i umacnia ich związek, tak jak dobre porady seksualne.