Prezenty na walentynki dla niego i dla niej

Prezenty na walentynki powinny być udane, nie zawsze jednak spełniają oczekiwania drugiej połówki. Warto więc kierować się ciekawymi pomysłami.

Zbliżają się walentynki, a Ty znów stoisz przed trudnym wyborem prezentu dla najbliższej Ci osoby? Jeśli tak, to kilka poniższych propozycji może co nieco pomóc Ci w podjęciu decyzji. Na początek, zastanów się, jaką kwotę (i czy w ogóle) chcesz przeznaczyć na sprawienie przyjemności i okazanie uczucia Twojej połówce. Być może chciałbyś przygotować prezent własnoręcznie, wtedy kwestia finansowa przestanie być istotna. Poniżej kilka propozycji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Prezenty na walentynki dla niej
Twoja ukochana ma duszę romantyczki i wiecznie narzeka, że Ty romantyzmem nie grzeszysz? Możesz ją pozytywnie zaskoczyć w tym jakże wyjątkowym dniu. Zawsze można znaleźć prezent dopasowany do zawartości naszego portfela.  Jeśli nie dysponujesz dużą sumą możesz na przykład zaopatrzyć się w następujące przedmioty: duży słoik, około pół kilograma słodyczy (najlepiej, aby były to malutkie, owocowe cukierki, które długo nie tracą swoich właściwości smakowych i koniecznie takie, za którymi przepada Twoja dziewczyna), wstążkę i kolorowe karteczki. Pewnie zastanawiasz się, jak stworzyć z tego romantyczny prezent. W tym celu potrzebujesz jeszcze źródła cytatów o miłości - możesz posłużyć się księgą cytatów lub znaleźć je w Internecie. Teraz wystarczy, że do każdego cukierka dołączysz za pomocą wstążeczki karteczkę z cytatem i wsypiesz je do słoja, dodatkowo możesz na nim namalować serce markerem lub specjalną farbą do malowania po szkle.
Inną opcją, choć standardową, jest zakup bielizny w pasującej do tej okazji czerwieni, w pakiecie z różą oczywiście.

Prezenty na walentynki dla niego
Chcesz zaskoczyć swojego ukochanego, a jednocześnie pokazać mu, jak bardzo go kochasz i Ci na nim zależy, ale kompletnie nie masz pomysłu na prezenty na walentynki? Prezent możesz zrobić samodzielnie. Kup zeszyt dużego formatu (A4), taśmę bezbarwną i kredki lub flamastry. Przygotuj zdjęcia, które są ważne dla Was obojga, przywołujące Wasze ulubione miejsca i pozytywne wspomnienia. Jak się domyślasz, stworzysz walentynkowy album. Do każdego zdjęcia warto dołączyć kolorową ilustrację oraz opis wraz z datą i jakimś cytatem o miłości. Możesz też pod każdą fotką napisać swojemu chłopakowi/partnerowi/mężowi, dlaczego go kochasz. Kolejną propozycją jest zabranie ukochanego na tor gokartowy lub sfinansowanie mu skoku na bungee czy też ze spadochronem, w zależności od tego, jaką sumą dysponujesz.