Stiletto strenght - sport dla kobiet

Nowy trening , który robi oszołamiającą furorę w Stanach - stiletto strenght.

Buty na obcasach - symbol seksu i zmysłowości, optyczne wyszczuplenie i wydłużenie nóg. Wszystko ładnie wygląda, dopóki nie ruszymy z miejsca chcąc postawić pierwszy krok. Dla wielu kobiet chodzenie w butach na wysokim obcasie to abstrakcja, cały szyk i elegancję popsuje nienaturalne i chwiejne poruszanie się w tym "skomplikowanym" obuwiu. Wszystkie lubimy wzbudzać zachwyt i atrakcyjnie wyglądać. Siletto strenght przybliży tajniki zgrabnego chodzenia na szpilkach i wysmukli sylwetkę.

Stiletto strenght - zmysłowy trening

Trening czyni mistrza w każdej dziedzinie, dlatego branża fitness wprowadziła nowe zajęcia mające na celu nauczyć kobiety sztuki chodzenia na szpilkach. Właściwa postawa, wzmocnienie odpowiednich mięśni - wszystko to opanujemy na zajęciach z stiletto strenght. Po kilku lekcjach,  utrzymanie równowagi będzie przychodziło z naturalną łatwością.

Podkreślenie kobiecości poprzez trening stiletto strenght

W pośpiechu i natłoku spraw do złatwienia, nieubłagalnie czekających na nas każdego dnia, często wybieramy najwygodniejsze buty, które nie będą nam utrudniać zmagań z codziennymi obowiązkami. W tej sytuacji trudno o zastanawianie się nad tym, czy stawiane przez nas kroki są przepełnione seksapilem i tętnią kobiecą namiętnością. Stiletto strenght daje poczucie, że czas poświęcony na trening nie zostaje zmarnowany, a dobrze wykorzystany. Każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i atrakcyjnie, dzięki prostym, kobiecym wskazówkom i nauce chodzenia na szpilkach.

Stiletto strenght sportem dla pań

Nowy sport również dla pań, które nie wyobrażają sobie życia bez szpilek, ćwiczą i nie rozstają się ze swoim ulubionym obuwiem. Dodatkowa zachęta, dla całkowitych przeciwniczek sportu. Najprostsze skłony, czy wypady, dobrze znane z zajęć aerobiku, wykonujemy w nowy, zmysłowy sposób. Zróżnicowane stopnie trudności zajęć dają każdemu możliwość skorzystania z nowej formy ćwiczeń, która zawitała do klubów fitnessu.

Babski trening - wielkie wyzwanie

Zmysłowe, taneczne ruchy rozluzniają nasze ciało i pozwalają zapomnieć o codziennych troskach. To wspaniała zabawa w nowej formie, będąca sztuką chodzenia z gracją, czego można się nauczyć. Zajęcia zazwyczaj trwają około 45- 50 minut, składają się z rozgrzewki, części wzmacniającej (ćwiczenia z pilatesu) i układu tanecznego. Całość zakończona strechingiem, który ma na celu wyciszyć i odprężyć organizm.

Stiletto strenght, czyli "siła sztyletu"

Nazwa Stiletto strenhgt z angielskiego oznacza "Siła sztyletu" ."Sztyletem" został nazwany jeden z modeli butów na wysokim obcasie. Pamietajmy, że buty nie mogą być za duże, ani za małe. Na pierwsze zajęcia wybierzmy mniejszy obcas, a później stopniowo możemy go zwiększać. Ta prosta zasada, przyczyni się do tego, że zajęcia będą stanowiły nie tylko możliwość nabycia praktycznych umiejętności, ale również staną się świetną zabawą.