Ubrania gogo dla kobiet i mężczyzn

Ubrania gogo – seksowne, skąpe odzienie – widujemy w większych klubach, gdzie tak ubrany personal ma zachęcić imprezowiczów do zabawy.

Taniec go go ma na celu zachęcić uczestników zabawy do tańca. W klubach i dyskotekach można często spotkać tancerki i tancerzy skąpo ubranych występujących w klatkach lub na podestach.

Dla kobiet
Taniec gogo został wprowadzony aby zachęcać uczestników do zabawy. Głównym celem są względy estetyczne, aby podsycać atmosferę zabawy a nie jak powszechnie przyjęto podniecać. Osoby tańczące w klatkach czy podestach nie mają kontaktu fizycznego z uczestnikami zabawy. Tancerz gogo ma zwracać uwagę. Z tego względu nie dziwi fakt, że ubrania gogo są skąpe. Tancerki jednak nie powinny odsłaniać wszystkiego. Najlepsze ubrania to takie, które łatwo wpadają w oko. W zależności od potrzeb tancerki mają różnego rodzaju kostiumy. Jest to przeważnie strój składający się z bikini ze spódniczką, bikini ze spodenkami, obcisłe sukienki i wiele innych. Kostiumy powinny być seksowne w jaskrawych odcieniach. Ważne aby ubranie gogo pozwalało na swobodny ruch. Najlepsze materiały z których wykonywane są tego typu ubrania to lateks, siateczki, koronki a także materiały przylegające do ciała, przeważnie w kolorach czerwieni, różu, srebra, złota, granatu i czerni.

Dla mężczyzn
Dobrze zbudowani mężczyźni w skąpych ubraniach są nie lada atrakcją na imprezach. Dodatkowo, gdy są to tancerze, potrafiący zrobić pożytek ze swojego ciała. W Polsce przyjęło się określenie chippendales i oznacza ono tancerzy, którzy mają za zadanie rozruszać towarzystwo. Skąpo ubrani lub przebrani mają za zadanie tańczyć energicznie i seksownie. Stroje zależą od typu zabawy, którą mają podsycać. Cheppendalesi mogą się stać strażakami, policjantami, barmanami, kelnerami, romantykami, kowbojami a nawet rycerzami. Stroje powinny wyglądać ekskluzywnie i uwodzicielsko. Przy wyborze stroju należy kierować się estetyką. Ubrania gogo powinny być wykonane z dobrego materiału a szczególnie istotne jest by były wygodne, żeby nie krępowały ruchów. Należy pamiętać, że taniec go go, mimo iż czasem przyjmuje charakter erotyczny nie jest formą męskiej prostytucji. Z tego względu przy doborze stroju do tańca należy zwrócić na ten fakt uwagę i nie pokazywać więcej ciała niż to jest konieczne. Cheppendalesi tworzą na scenie artystyczne show. Ubrania gogo mają przyciągnąć uw agę i podkreślić walory fizyczne tancerzy.